Акція Новорічна плюшка

Акция
Завершилась 21.01.2020

Умови акції

"НОВОРІЧНА ПЛЮШКА"

Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу, чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди, чи умовами конкурсу.

            Період проведення Акції: Діє на всіх відділеннях Ломбарду «Імперіал», з 25.12.2019 до 20.01.2020 року включно.

Встигни прийняти участь у новій акції від мережі ломбардів «Імперіал» та виграти  подарунки. Миттєві грошові призи та супер-призи!

  У розіграші миттєвих призів приймають участь ті клієнти, які взяли позику під заставу золота, срібла або будь-якої техніки на суму від 1500 грн( одна тисяча п’ятсот гривень). Після того як Ви зробили заставу на суму 1500 грн ( одна тисяча п’ятсот гривень) і більше, експерт з оцінки зобов’язаний надати Вам білет на вибір. Після того як обрали білет – повідомте унікальний код експерту з оцінки і дізнайтеся Ваш виграш на договорі позики.

   У розіграші супер-призів приймають участь усі клієнти ломбарду «Імперіал» , які в період з 25.12.2019 по 20.01.2020 провели будь-яку операцію з ломбардом (позика під заставу, викуп застави або погашення відсотків по кредиту) та залишили свій діючий номер телефону.

 

Розіграш супер призів відбудеться 21.01.2020 у прямому ефірі на нашому каналі Youtube. Клієнт, чий номер телефону не буде дійсним на момент розіграшу не зможе приймати участь у акції. Ломбард залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції.

Вам также будет интересно

На постоянной основе

Дисконтная программа для постоянных клиентов

Для клиентов ломбардов «Империал» создана дисконтная мотивационная  программа лояльности. Теперь Вы экономите и накапливаете деньги на Вашем персональном счету! При необходимости, собранными средствами Вы можете оплатить проценты по своим залогам. Достигнув границ определенной суммы по выплатам, Вы получаете определенный Статус Клиента и соответствующую дисконтную скидку на оплату процентов Ваших залогов в будущем.

Действует до 31.07.2018

Первый кредит под 0% для новых клиентов!

Нужны деньги? Оформляйте в «Империал» кредит под залог и наслаждайтесь бесплатным пользованием!
Это удобнее, чем позаимствовать у родных. Перестаньте просить, объяснять и быть обязанным.
Решайте денежные вопросы с легкостью!

На постоянной основе

Высокая оценка для наших клиентов

Постоянные клиенты ломбарда «Империал», которые уже обладают скидками 10% и 20%,
получают еще один бонус! Только для вас создана уникальная программа повышенной
оценочной стоимости предметов залога. Получайте до 35% больше от обычной рыночной цены!