Ломбард Імперіал:
вигідні кредити під заставу

Ломбарди «Імперіал» працюють на ринку заставного кредитування з 2008 року. За цей час ми встигли відкрити більше 50 відділень, де кожен день обслуговуємо клієнтів за найвищими стандартами.

Ми завжди намагаємося увійти в становище споживача і знайти найбільш вигідне фінансове рішення для всіх наших клієнтів за рахунок: високої оцінки застави, обслуговування до 6-ти хвилин, прозорої системи кредитування і багатьох інших переваг.

Увеличенная оценочная стоимость залогов
Збільшена оціночна вартість застав
до 20% для постійних клієнтів
Кэшбэк в размере 1%
Кешбек в розмірі 1%
від сплаченої суми на бонусний рахунок
Бонусная Программа
Бонусна програма
вигідні умови для постійних клієнтів
Низкая Процентная ставка
Низька відсоткова ставка
від 0,4% в день

Відгуки

Сподобалося що швидко обслужили, хвилин 5-6 і я вже був вільний.
Мені здається ломбард це відмінне рішення для тих, кому терміново потрібні гроші і немає можливості у когось позичити.
fb
Владислав
Владислав
Коли потрібні були гроші, завжди займала у друзів і завжди було ніяково. Не люблю я випрошувати гроші. І ось знайшла вихід: якщо потрібно, звертаюся в ломбард і не відчуваю себе комусь зобов'язаною. Прям камінь з плечей ...
fb
Мария
Марія
Склалася така неприємна ситуація, мені терміново потрібні були гроші. Вирішив закласти золотий ланцюг. Обслужили швидко, буквально за 5 хвилин, все розповіли, пояснили. Загалом допомогли хлопці. Дякуємо!
fb
Дмитрий
Дмитро
В житті різні бувають неприємності, і неможливо передбачити, що ж буде завтра. Ось так і зі мною сталося, потрапив в аварію на дорозі, благо, все обійшлося малою збитком, але оскільки моя страховка закінчилася, а продовжити, як на зло, не встиг, збирався зробити це в кінці тижня, довелося мені оплачувати ремонти двох машин. Що робити, друга машина практично не постраждала, а мені потрібен був ремонт. Довелося звернутися в ломбард «Імперіал», бачив багато реклами і відгуки про нього хороші, ризикнув піти. І все вдало склалося, спасибі хлопцям, не підкачали, дійсно максимально швидко подивилися мою машину, оцінили, оформили документи, і вже на наступний день я зміг вирішити свої проблеми. Ремонт був невеликий, все виправив, тепер за пару місяців погашу кредит і як нічого й не бувало!
fb
Алексей
Алексей
Якщо вам потрібен надійний, перевірений партнер з прийнятними умовами кредитування, то вам точно варто звернути свою увагу на ломбарди мережі «Імперіал».
fb
Ольга
Ольга
У мережі ломбардів «Імперіал» дуже вигідна ціна на ювелірні прикраси, вже кілька разів туди звертався, і напевно в цьому ломбарді найвища оцінка. Оскільки позики ти завжди береш на короткий термін, то звичайно ж хочеться отримати по максимуму грошей, щоб не надавати в заставу відразу кілька речей. Ставлення до клієнтів мене теж влаштовує, якщо ти вже не перший раз звертаєшся і у тебе хороша кредитна історія, не було затримок і погашені всі борги, то тобі і відсоток можуть переглянути і швидше все оформляють. Поки проблем не було, буду звертатися за допомогою сюди в міру необхідності.
fb
Роман
Роман

Найчастіші питання

01 /
Можна викупити заставу до закінчення періоду, зазначеного в договорі?
Так, клієнт має право викупити своє майно в будь-який день до закінчення терміну дії договору. У нас не передбачені штрафні санкції за достроковий викуп застави. Ви лише оплатіть відсотки за дні фактичного користування кредитними коштами.
02 /
Хто може викупити майно, що перебуває в заставі?
Викуп застави доступний тільки позичальнику, на якого спочатку оформлений договір, або довіреній особі (при наявності нотаріально завіреної довіреності).
03 /
Що робити, коли немає грошей на кредит, а терміни договору закінчуються?
Завжди повідомляйте про подібну ситуацію будь-яким зручним для Вас способом: відвідавши відділення або здійснивши дзвінок. Ми можемо пролонгувати терміни при повній сплаті відсотків з кредиту. Ви можете поступово погашати кредит частинами.
04 /
Які мінімальні умови оформлення кредиту?
Щоб оформити в мережі ломбардів «Імперіал» кредит під заставу, Вам необхідно мати документ, що підтверджує Вашу особу.
Замовити кредит