Здача велосипеда в ломбард «Імперіал» - ціна здачі велосипеда
Укр
Укр

Здати велосипед в ломбард

Процедура здачі велосипеда

Звернення в ломбард велосипедів - відмінна можливість отримати гроші під низький відсоток із заставою. Зазвичай в ломбардах встановлюються серйозні вимоги до транспорту і позичальникам, але в «Імперіал» процедура оформлення позики дуже проста.

Щоб отримати гроші під заставу велосипеда:

 • Виберіть найближчий офіс «Імперіал» в вашому місті;

 • Привезіть велосипед і свій паспорт в офіс;

 • Дочекайтеся, поки співробітник оцінить велосипед і оголосить суму позики;

 • Підпишіть договір;

 • Отримайте гроші (сума передається готівкою в повному розмірі в руки клієнтові).

У «Імперіал» можна здати старий або непотрібний велосипед і не викуповувати його в майбутньому. Також можна забрати транспорт після закінчення дії договору, сплативши суму позики та відсотки.

Рекомендується перевіряти текст договору перед підписанням. Уважно вивчайте умови, процентну ставку, відповідність заявленої суми в тексті фактично отриманої вами. Оформлення договору займає 15-20 хвилин.

Вимоги до стану велосипеда

Щоб здати велосипед в ломбард в Києві, підготуйте його.

У «Імперіал» є невеликі вимоги до транспорту:

 • Робочий стан;

 • Немає механічних дефектів, пошкоджень;

 • Чистий, охайний вигляд.

Плюсом буде, якщо у вас збереглися документи, заводські комплектуючі до велосипеда. Повна комплектація і хороший стан підвищують ринкову вартість застави. Відповідно, ви зможете отримати більше грошей за велосипед.

Види велосипедів, які приймає ломбард

«Імперіал» займається скупкою велосипедів різних типів:

 • Класичні міські моделі;

 • Спортивні;

 • Гірські;

 • Позашляховики;

 • ВМХ;

 • Дитячі;

 • Круїзери;

 • Електричні моделі;

 • Велотандеми.

Важлива не модель велосипеда, а його стан, характеристики, зовнішній вигляд. Також є деякі вимоги до клієнтів «Імперіал». Ломбард співпрацює тільки з повнолітніми громадянами України.

Дізнатися заздалегідь, чи приймуть велосипед в якості застави, можна за допомогою онлайн оцінки. Завантажте на сайт ломбарду фотографії та опис транспорту. Незабаром з вами зв'яжуться і підкажуть орієнтовну вартість моделі.

Як здати велосипед

Щоб здати велосипед в «Імперіал», укласти договір і отримати гроші, необхідно особисто відвідати один з офісів ломбарду. У компанії безліч офісів в більшості міст України зі зручним розташуванням.

Укладення договору проходить в 3 простих етапи:

 1. Оцінка. Співробітник ломбарду вивчить об'єкт застави, перевірить працездатність, стан. Основа для розрахунку суми позики - ринкова вартість велосипеда. Ви можете отримати до 80% від цієї суми.

 2. Укладання договору. Клієнтам пропонуються типові документи. У них вносяться відомості про персональні дані позичальника, процентній ставці, термін кредитування і суму до одержання та повернення.

 3. Видача позики. Гроші передаються в повному обсязі відразу після підписання договору.

Співробітники ломбарду дотримуються правил чесної, справедливої оцінки, які не занижують вартість застави. Якщо велосипед вам не потрібен, його можна просто не викуповувати назад.

Документи для оформлення

«Імперіал» співпрацює з клієнтами, які надають при собі посвідчення особи. Вам знадобиться тільки паспорт або інший документ, за допомогою якого можна ідентифікувати вашу особистість.

Співробітники приймають паспорт українського зразка, посвідчення водія, тимчасове посвідчення особи або інший документ. Співробітник перевірить справжність документів, звірить їх з державними базами. Зверніть увагу, «Імперіал» залишає за собою право відмовити у співпраці клієнта при виникненні підозр щодо автентичності документів або тверезості позичальника.

Переваги звернення в ломбард «Імперіал»

Звертаючись в «Імперіал», клієнти можуть бути спокійні щодо збереження майна, відсутність прихованих комісій і невигідних умов кредитування.

Для позичальників діють низькі процентні ставки, програма лояльності та знижки. Крім того, «Імперіал» не вивчає кредитну історію клієнта, не вимагає підтвердження доходу і т.д. Ми співпрацюємо з усіма клієнтами старше 18 років і українським громадянством. З будь-яких питань можна звернутися по телефону, електронній пошті або особисто в офісі до співробітників «Імперіал».