Здача срібного ланцюжка в ломбард «Імперіал» - ціна застави срібних ланцюжків
Укр
Укр

Здати срібний ланцюжок

Процедура здачі срібного ланцюжка

Ломбард «Імперіал» пропонує здати срібний ланцюжок в Україні за вигідною ціною і низькими відсотковими ставками.

Процедура оформлення кредитного договору в «Імперіал» дуже проста:

 • Привезіть ланцюжок з собою в офіс. Її потрібно передати співробітнику ломбарду на оцінку. Після дослідження фахівець скаже точну ціну виробу за поточною ставкою компанії.

 • Не забудьте паспорт. З клієнтами оформляється офіційний юридичний договір. У текст вносяться паспортні дані, ставка і отримана клієнтом сума. Якщо паспорта немає, підійде інший документ, що засвідчує особу.

 • Заберіть гроші. Співробітник передасть всю суму відразу після укладення договору.

В якості застави підійде срібний ланцюжок будь-якої довжини, форми ланок. Також в «Імперіал» приймаються інші види срібних прикрас.

Чи не хочете витрачати час даремно на поїздку в офіс? Проведіть онлайн оцінку на нашому сайті. Так ви заздалегідь дізнаєтеся вартість ланцюжка, зможете вирішити напевно, хочете здавати її в ломбард.

Які срібні ланцюжки приймає ломбард

Якщо ви хочете продати ланцюжок зі срібла, переконайтеся, що ломбард приймає такі вироби. У «Імперіал» приймаються будь-які ланцюги зі сплавів срібла і золота. Підійдуть всі види плетінь, розміри, довжина прикраси.

Зверніть увагу, якщо ланцюг порвана, має зламану застібку або інші дефекти, її візьмуть в якості брухту. У брухту срібла вартість нижче, але виріб як і раніше можна продати за гарною ціною.

Що впливає на вартість срібного ланцюжка

«Імперіал» встановлює ціну за грам срібного ланцюжка, в залежності від проби і якості сплаву.

Загальна вартість продажу складається з факторів:

 • Загальна вага виробу;

 • Цілісність, відсутність дефектів;

 • Чистота, зовнішній вигляд;

 • Культурна, історична цінність;

 • Наявність документів, маркування виробника та інших ознак справжності.

Ланцюжки антикварного статусу або створені знаменитими ювелірними будинками цінуються більше. Нові, незіпсовані вироби також досить дорогі. Найнижча вартість у старих, зіпсованих ланцюжків.

Як отримати за ланцюжок більше

Те, скільки коштує ланцюжок зі срібла, залежить від ряду факторів, як уже говорилося вище. Щоб отримати велику суму за виріб, зробіть прості дії. Пошукайте чеки, документи і оригінальну упаковку від виробника.

Також рекомендується почистити ланцюжок, видалити потемніння або полагодити, якщо вона була зламана. Ці нехитрі способи підвищать цінність прикраси, дозволять виручити за неї значно більше.

Як здати срібний ланцюжок

Процедура оформлення договору продажу або кредитування проста.

«Імперіал» пропонує комфортні умови співпраці всім клієнтам:

 1. Проведіть онлайн оцінку, якщо хочете заощадити час. На сайті ломбарду є спеціальний розділ для оцінки онлайн. Заповніть форму, завантажте кілька фотографій. З вами зв'яжеться співробітник «Імперіал», допоможе домовитися про зустріч в офісі і скаже попередню ціну ланцюжка.

 2. Відвідайте офіс «Імперіал». Привезіть з собою ланцюжок і паспорт. Співробітник офісу ще раз перевірить ланцюжок, зважить її і скаже загальну вартість виробу.

 3. Підпишіть договір. Обов'язково прочитайте умови співпраці, переконайтеся, що в тексті вірно вказані ваші дані і сума.

 4. Отримайте гроші. Співробітник передасть готівку прямо вам в руки.

Якщо ви вже вирішили не забирати ланцюжок в майбутньому, попередьте про це співробітника. Він запропонує підписати відповідний додаток до договору. Не забудьте взяти копію договору з собою. Документ знадобиться для отримання ланцюжка назад або підтвердження факту угоди.

Документи для оформлення

Для отримання грошей під заставу ланцюжка знадобиться тільки український паспорт. У деяких клієнтів немає можливості надати паспорт. В такому випадку підійдуть водійські права або тимчасове посвідчення особи.

Важливо, щоб документ був виданий в Україні, містив фото і персональні дані клієнта. Ломбард не перевіряє кредитну історію, не запитує довідки про доходи або працевлаштуванні. Наданий документ перевіряється на справжність.

Переваги звернення в ломбард «Імперіал»

Співпраця з «Імперіал» має ряд плюсів:

 • Оцінка і оформлення договору займає 10-15 хвилин;

 • Розмір позики та суми виплати чітко розраховується за поточним тарифом ломбарду;

 • Потрібен мінімум документів;

 • Низькі процентні ставки і зручні способи викупу;

 • Офіси в більшості міст України, зручний графік роботи.

Також клієнтам пропонується сервіс онлайн оцінки срібла з наданням звіту про результат безкоштовно. Звертайтеся на гарячу лінію «Імперіал» по телефону або електронну пошту з будь-яких питань співробітництва, оформлення договорів.