Відгуки та коментарі
Укр
Укр

Відгуки та коментарі

Ми завжди намагаємося увійти в становище споживача і знайти найбільш вигідне фінансове рішення для всіх наших клієнтів за рахунок: високої оцінки застави, обслуговування до 6-ти хвилин

Залишити коментар
Владислав
Владислав
02.08.2018
Ломбард: м.Дніпро пр. Гагаріна 99Д

Сподобалося що швидко обслужили, хвилин 5-6 і я вже був вільний.
Мені здається ломбард це відмінне рішення для тих, кому терміново потрібні гроші і немає можливості у когось позичити.

Детальніше

Відповідь менеджера на відгук

Добрий день, Владислав! Дякую Вам за відгук, залишений на сайті нашої Компанії.
Для нас дуже важливо знати думку кожного клієнта про якість послуг, що надаються.
Ми цінуємо наших клієнтів і пропонуємо індивідуальний підхід в обслуговуванні.
Вдячні Вам за співпрацю і будемо раді надати Вам якісний сервіс.

Детальніше
Мария
Марія
05.08.2018
Ломбард: м. Кропивницький, вул.Полтавська 81

Коли потрібні були гроші, завжди займала у друзів і завжди було ніяково. Не люблю я випрошувати гроші. І ось знайшла вихід: якщо потрібно, звертаюся в ломбард і не відчуваю себе комусь зобов'язаною. Прям камінь з плечей ...

Детальніше

Відповідь менеджера на відгук

Добрий день, Маріє! Дякуємо Вам за відгук на нашому сайті. Ваша думка про наші послуги для нас дуже важлива. Ми цінуємо наших клієнтів і пропонуємо індивідуальний підхід в обслуговуванні. Вдячні Вам за співпрацю

Детальніше
Дмитрий
Дмитро
13.07.2018
Ломбард: м. Кропивницький, вул.Полтавська 81

Склалася така неприємна ситуація, мені терміново потрібні були гроші. Вирішив закласти золотий ланцюг. Обслужили швидко, буквально за 5 хвилин, все розповіли, пояснили. Загалом допомогли хлопці. Дякуємо!

Детальніше

Відповідь менеджера на відгук

Добрий день, Дмитро! Дякую Вам за відгук про нашу Компанію. Ми раді надавати допомогу нашим клієнтам і пропонуємо індивідуальний підхід кожному. Для нас дуже важливо скласти позитивну думку клієнтів про якість послуг, що надаються. Вдячні Вам за співпрацю і будемо раді надати Вам якісний сервіс.

Детальніше
Алексей
Алексей
02.07.2019
Ломбард: м. Кропивницький, вул.Полтавська 81

В житті різні бувають неприємності, і неможливо передбачити, що ж буде завтра. Ось так і зі мною сталося, потрапив в аварію на дорозі, благо, все обійшлося малою збитком, але оскільки моя страховка закінчилася, а продовжити, як на зло, не встиг, збирався зробити це в кінці тижня, довелося мені оплачувати ремонти двох машин. Що робити, друга машина практично не постраждала, а мені потрібен був ремонт. Довелося звернутися в ломбард «Імперіал», бачив багато реклами і відгуки про нього хороші, ризикнув піти. І все вдало склалося, спасибі хлопцям, не підкачали, дійсно максимально швидко подивилися мою машину, оцінили, оформили документи, і вже на наступний день я зміг вирішити свої проблеми. Ремонт був невеликий, все виправив, тепер за пару місяців погашу кредит і як нічого й не бувало!

Детальніше

Відповідь менеджера на відгук

Добрий день, Олексій! Дякую Вам за відгук, залишений на сайті нашої Компанії. Для нас дуже важливо знати думку кожного клієнта про якість послуг, що надаються. Ми цінуємо наших клієнтів і пропонуємо індивідуальний підхід в обслуговуванні. Вдячні Вам за співпрацю і будемо раді надати Вам якісний сервіс.

Детальніше
Ольга
Ольга
05.02.2019
Ломбард: м.Дніпро вул. Європейська 2

Якщо вам потрібен надійний, перевірений партнер з прийнятними умовами кредитування, то вам точно варто звернути свою увагу на ломбарди мережі «Імперіал».

Детальніше

Відповідь менеджера на відгук

Добрий день, Ольга! Дякуємо Вам за відгук на нашому сайті. Ваша думка про наші послуги для нас дуже важливо. Ми цінуємо наших клієнтів і Пропонуємо індивідуальний підхід в обслуговуванні. Дякуємо Вам за співпрацю.

Детальніше
Роман
Роман
13.05.2019
Ломбард: м.Дніпро бульвар Платонова 3А

У мережі ломбардів «Імперіал» дуже вигідна ціна на ювелірні прикраси, вже кілька разів туди звертався, і напевно в цьому ломбарді найвища оцінка. Оскільки позики ти завжди береш на короткий термін, то звичайно ж хочеться отримати по максимуму грошей, щоб не надавати в заставу відразу кілька речей. Ставлення до клієнтів мене теж влаштовує, якщо ти вже не перший раз звертаєшся і у тебе хороша кредитна історія, не було затримок і погашені всі борги, то тобі і відсоток можуть переглянути і швидше все оформляють. Поки проблем не було, буду звертатися за допомогою сюди в міру необхідності.

Детальніше

Відповідь менеджера на відгук

Добрий день, Роман! Дякую Вам за відгук, залишений на сайті нашої Компанії. Для нас дуже важливо знати думку кожного клієнта про якість послуг, що надаються. Ми цінуємо наших клієнтів і пропонуємо індивідуальний підхід в обслуговуванні. Вдячні Вам за співпрацю і будемо раді надати Вам якісний сервіс.

Детальніше

Поділіться своєю думкою про нашу роботу

Ваше повідомлення*

Тут ви можете поділитися своєю думкою про нашу роботу або задати нам питання

Якщо ви пишете зауваження або дякуєте за роботу співробітника конкретного відділення, будь ласка, вкажіть місто та адресу цього ломбардного відділення. Це дозволить нам оперативно вирішити ваше питання або адресно подякувати за роботу.

Cannot find 'city' template with page ''