Здати лом золота в ломбард «Імперіал» - ціна золотого брухту
Укр
Укр

Здача брухту золота

За сколько можно сдать телефон в ломбард

Від чого залежить вартість брухту золота

Зламані золоті прикраси часто нікуди пристосувати. На переплавку потрібні гроші, ідеї і час. Якщо у вас лежать зіпсовані прикраси, їх можна продати в ломбард за вигідною ціною.

Ціна брухту золота залежить від декількох факторів:

 • Проба. Друкується на внутрішній стороні виробу, означає чистоту металу, відсоток вмісту золота в сплаві. Чим вище проба, тим дорожче коштує 1 грам вироби.

 • Вага. Золото купується з розрахунку встановленої ломбардом ціни за 1 грам. Чим більше важить виріб, тим дорожче обійдеться продаж. Для зважування використовуються спеціальні ювелірні ваги.

 • Ступінь пошкодження. Деякі вироби можна реставрувати, інші підуть на переплавку. Чим сильніше прикраса або рідкість пошкоджені, тим дешевше вони коштують. Це обумовлено подальшими витратами ломбарду на відновлення або зниження вартості перепродажу.

 • Бренд. Старовинні зламані вироби, на жаль, не коштують дорого, всупереч поширеному міфу. Найдорожче коштують речі з маркованих брендом або виробником. Особливо дорого скуповуються годинник і браслети з брендом, документами або сертифікатами. При оцінці враховується походження предмета і ризики продажу крадених речей. Якщо клієнт може підтвердити справжність речі, вона буде коштувати дорожче, незважаючи на недоліки.

Точну вартість брухту золотих виробів скаже співробітник «Імперіал» після оцінки. Попередню ціну можна розрахувати онлайн на сайті ломбарду.

Як здійснюється здача брухту золота

Щоб здати брухт золота, зверніться до найближчого офісу ломбарду «Імперіал».

Офіси є в більшості міст України. Процедура дуже проста:

 1. Надайте виріб співробітнику ломбарду для оцінки. Це займає кілька хвилин. Спеціаліст вивчить і зважить лом при вас, вкаже на виявлені особливості і дефекти.

 2. Підпишіть договір. За клієнтом зберігається право викупити виріб протягом місяця після укладення договору. Якщо ви не плануєте забирати золото назад, підпишіть додаткову угоду.

 3. Заберіть гроші. Співробітник «Імперіал» передасть всю суму готівкою відразу після підписання договору.

Загальний час оцінки, укладення договору становить 15-20 хвилин. Якщо ви хочете отримати гроші швидше, зателефонуйте в ломбард заздалегідь, запишіться на зустріч зі співробітником. Також можна оцінити золото онлайн заздалегідь, це також прискорить і спростить процедуру.

Які вироби приймаються

У «Імперіал» приймається лом золота наступних видів:

 • Годинники;

 • Браслети;

 • Монети;

 • Сережки;

 • Кільця;

 • Ланцюжки;

 • Кулони.

Також можна здати окремі елементи виробів. Приймання брухту відбувається практично в будь-якому стані. Важливо, щоб фрагменти складалися з золота досить високої проби.

Найчастіше в «Імперіал» здають старі прикраси, які складно або не хочеться відновлювати. Це просте і вигідне рішення. Ви передаєте лом ломбарду, відразу отримуєте готівку і забуваєте про необхідність щось робити зі старим золотом.

Як визначити середню вартість 1 грама на лом золота

Дізнатися, скільки коштує грам брухту золота, просто. На сайті і в офісах ломбарду «Імперіал» надається вся необхідна інформація для розрахунку ціни виробів. Вартість відрізняється, в залежності від поточних цін на кожну пробу, валютного курсу та інших факторів.

Якщо ви хочете дізнатися точну ціну в день здачі, зателефонуйте в ломбард. Запитайте співробітника про вартість 1 грама брухту золотого виробу конкретної проби. Спеціаліст скаже актуальну ціну.

Вартість дорогоцінних металів регулярно змінюється. Також ціни різняться в ломбардах, банках та інших організаціях. Якщо критично вибрати найбільш високу вартість продажу, зателефонуйте в кілька компаній і порівняйте актуальні ціни. Крім того, можна почекати зміни курсу валют, це допоможе також незначно підвищити ціну брухту.

У той же час, пам'ятайте, щоб лом золота поступово дешевшає. На відміну від цілих виробів з документами і штампом бренду або золотих злитків, лом може впасти в ціні.

Документи для оформлення

Щоб здати золотий лом в «Імперіал», вам знадобиться один з документів:

 • Паспорт громадянина України;

 • Тимчасове посвідчення особи;

 • Водійське посвідчення;

 • Інший документ, за яким можна ідентифікувати особу клієнта.

До клієнтів пред'являється мінімум вимог. Для укладення договору ви повинні знаходитися в тверезому стані, бути старше 18 років, мати при собі будь-який документ, випущений в Україні, для підтвердження особи.

При виникненні підозр щодо автентичності документів, приналежності клієнту або походження об'єкта продажу, співробітник «Імперіал» має право відмовити у співпраці.

Переваги звернення в ломбард «Імперіал»

Ми пропонуємо здати в ломбард лом золота на вигідних умовах:

 • Оформлення договору за 15 хвилин;

 • Справедлива оцінка;

 • Мінімум документів і вимог;

 • При викупі діє мінімальна процентна ставка;

 • Типові договори зі зрозумілими умовами.

Адреси офісів ломбарду «Імперіал» є у відповідному розділі сайту. Зателефонуйте або напишіть консультанту, щоб дізнатися про попередню оцінку, записатися на зустріч з оцінювачем або задати додаткові питання.