Здати телефон в ломбард «Імперіал» - ціна смартфона в ломбарді
Укр
Укр

Здати телефон в ломбард

За сколько можно сдать телефон в ломбард

За скільки можна здати телефон в ломбард

У ломбард «Імперіал» можна здати телефон фактично будь-якої моделі та конфігурації, але вартість застави буде змінюватися. Престижні, з просунутим залізом телефони коштують дорожче. Клієнт ломбарду може виручити до 70% від ринкової ціни пристрою в якості кредиту. Тому вигідніше надавати в якості застави дорогі моделі.

В офісі ломбарду оцінювач досліджує телефон і встановить ринкову вартість безпосередньо при клієнті. На суму позики впливають наступні параметри:

 • Поточна ціна на ринку для нової моделі. Якщо ви вирішите здати Айфон в ломбард, вартість буде кардинально відрізнятися від майже будь-яких моделях на операційній системі Android. Первинна вартість – базовий орієнтир для експерта в оцінці.

 • Вік моделі. Застарілі смартфони дешевше нових. Це пов'язано з використанням технологій минулих поколінь, менш дорогими комплектуючими. Крім того, нові моделі охочіше купують на вторинному ринку.

 • Технічні характеристики. До уваги приймаються обсяг пам'яті, встановлені процес, інші елементи начинки. Чим більш просунута комплектація всередині пристрою, тим дорожче його ринкова ціна.

 • Наявність комплектуючих. Бажано, щоб до телефону в комплекті були зарядний пристрій, гарнітура. Без них телефон приймуть, але оцінять дешевше. Також добре, якщо в наявності є коробка і документи.

 • Стан. Зазвичай в ломбард приносять Б/У моделі. Чим менше слідів експлуатації на екрані і корпусі, тим краще.

На оцінку експерту потрібно 5-7 хвилин. Вартість телефону і розмір кредиту за нього клієнтам оголошується відразу. Якщо вас влаштовує запропонована ціна, співробітник ломбарду запропонує укласти договір. Ціна розраховується за перерахованими характеристиками, не залежить від особистої думки оцінювача.

Які телефони приймає ломбард

Здати в заставу або продати в ломбард телефон можна від будь-якого виробника і моделі. Важливо стан і комплектація. 

Приймаються телефони і смартфони в наступному стані:

 • Нові. Не мають слідів використання, на екрані і корпусі немає потертостей, плям.

 • Майже нові. На корпусі немає ніяких пошкоджень, можливі невеликі потертості на задній частині кришки. Екран в ідеальному стані.

 • Є сліди експлуатації. Корпус і екран можуть мати глибокі подряпини, потертості та подряпини. На екрані допускається наявність плям.

 • З явними дефектами. На екрані пристрою є биті пікселі, чорні плями або смуги, тріщини. Корпус має сліди падінь, подряпини, тріщини.

У всіх випадках пристрій повинен бути працездатним. Навіть якщо зовнішній вигляд смартфона говорить про активної експлуатації власником, але залишається робочим, співробітник ломбарду Імперіал оцінить і прийме його.

Закласти мобільний телефон можна практично будь-якої конфігурації. Підійдуть застарілі моделі з кнопками і смартфони з сенсорними екранами.

Які телефони не приймає ломбард

Ломбард «Імперіал» лояльно налаштований по відношенню до всіх клієнтів, але в деяких випадках оцінювачі змушені відмовляти в наданні позики із заставою у формі телефону. 

Не приймаються пристрої:

 • В неробочому стані. Система не включається, сильно гальмує. Не підійдуть телефони, якими фактично не можна користуватися.

 • На пристрої сліди ремонту. У деяких випадках, ремонт говорить про серйозні проблеми в роботі пристрою.

 • Пристрій підроблене. Про це може не знати навіть власник. На ринку достатню кількість підроблених моделей, вони не приймаються ломбардом.

Оцінювач пояснить, з якої причини може прийняти заставу, якщо смартфон підпадає під жодну з перерахованих категорій.

Як здати телефон у ломбард «Імперіал»

Здати мобільний телефон у ломбард «Імперіал» дійсно просто:

 1. Виберіть найближче відділення з десятків офісів по всій Україні;

 2. Прийдіть в офіс за телефоном та паспортом;

 3. Передайте заставу оцінювачу для експертизи;

 4. Дочекайтеся, поки співробітник ломбарду заповнить типовий договір;

 5. Ознайомтеся з текстом договору, якщо дані вказані вірно і умови співробітництва вас влаштовують, підпишіть;

 6. Отримаєте гроші.

Кошти за позикою передаються відразу після підписання договору. Телефон відправляється на зберігання в ломбард. Якщо ви хочете заздалегідь дізнатися вартість телефону, заповніть форму на сайті «Імперіал». Опишіть смартфон, вкажіть виробника, модель, рік випуску, прикріпіть фото (якщо є).

Співробітник одного з відділень ознайомитися з представленою інформацією, дистанційно оцінить телефон. Найближчим часом з вами зв'яжуться для уточнення деталей співпраці, передадуть інформацію по ціні пристрою.

Перед передачею телефону на зберігання в сейф ломбарду рекомендується видалити з нього особисті дані, відключити сервіси хмарного зберігання та відомості про підключених акаунтах.Якщо ви не захочете викупити смартфон назад, ваші дані не потраплять до третіх осіб після інкасації застави.

Переваги здачі телефону в ломбард «Імперіал»

Плюси звернення до нас:

 • Висока ціна телефону в ломбарді;

 • Найнижчі відсотки;

 • Оцінка і висновок договору за 15 хвилин;

 • Безпечне зберігання застави;

 • Комфортний повернення.

«Імперіал» - це розвинена мережа ломбардів, працює в більшості міст України. Ми пропонуємо вигідні умови кредитування із заставою, низькі процентні ставки, гарантію безпеки майна і особистих даних клієнтів. Оцінка і взаємодія проходять в комфортних офісах, можна оцінити телефон онлайн і записатися на зустріч зі співробітником, щоб не чекати в черзі.